ul. Hallera 29 A, II Piętro, 07-410 Ostrołęka
tel. 692-870-186

O mnie

Nazywam się Arkadiusz Łuszczyński i jestem certyfikowanym terapeutą uzależnień o numerze 1329 wydanym przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a także psychoterapeutą poznawczo behawioralnym. Pracuje jako terapeuta uzależnień w Ostrołęce i okolicach. Skupiam się na pomaganiu osobom uzależnionym oraz członkom ich rodzin od wielu lat. Są to zarówno osoby dorosłe jaki i młodzież oraz te, które podejrzewają , że mają problem z uzależnieniem i myślą o powrocie do efektywnego funkcjonowania w sferze osobistej i zawodowej.

Diagnozuję i leczę uzależnienia od: alkoholu, narkotyków, hazardu, leków oraz pornografii.
Prowadzę sesje terapeutyczne indywidualne i grupowe.

Jako terapeuta uzależnień pracuje w Poradniach Leczenia Uzależnień na terenie Ostrołęki. Przez wiele lat pracowałem również na Oddziale Terapii Uzależnień w Ostrołęckim szpitalu i tamtejszą Poradnią Leczenia Uzależnień.

W mojej praktyce terapeutycznej wielokrotnie miałem okazje obserwować proces wychodzenia z uzależnienia wielu osób. Wiem że to trudny i ciężki okres zarówno dla samej osoby uzależnionej ale i też jej rodziny. Musisz jednak wiedzieć, że jeśli wszedłeś na drogę uzależnienia to sam w tym momencie nie dasz sobie rady ….pomyśl jak często mówiłeś to już w przeszłości że „…to ostatni raz”.

Zajmując się terapią uzależnień, zmierzam nie tylko do tego byś mógł utrzymać abstynencje, ale też dostrzec to co tej abstynencji zagraża. Zawsze wymaga to więc zmiany nawyków i myślenia o sobie.

Moje kwalifikacje